Partneři

Partneři

Protože jsem soukromá osoba, která napsala kuchařku pro své fanoušky i virtuální přátele ze skupiny „Co budeme dnes vařit“ a která si celý projekt financuje z vlastních zdrojů, musela jsem hledat partnery nejen pro tisk knihy v tak velkém nákladu, který jste si nakonec vy, zákazníci a čtenáři portálu, vyžádali, ale i pro mé další aktivity, které se po úspěšném vydání kuchařky rozjely.
Jsem ráda, že české firmy měly a stále mají o spolupráci se mnou zájem, díky jejich podpoře jsem mohla nejen vytisknout svou kuchařku, ale také rozjet spoustu dalších aktivit.
Děkuji české společnosti Carla spol. s r. o., výrobci čokoládových výrobků, za její podporu a spolupráci. Carla je ryze českou společností, která se díky kvalitě svých produktů a vztahu k zákazníkovi dostala na trhy po celém světě.

Děkuji české firmě Mlýn Havlíčkův Brod za podporu a spolupráci. Velice si vážím všech českých výrobců, kteří vyrábí kvalitní české produkty a jejichž filozofií je věnovat maximální péči kvalitním surovinám a přísnému dodržování výrobních postupů.

Děkuji firmě Bylinky spol. s r. o., která je jedním z největších a jediným celoročním producentem čerstvých bylinek u nás, za podporu a spolupráci.
Děkuji české firmě Amylon za podporu a spolupráci na kuchařce „Vaříme s Vendy!“. Velice si vážím českých výrobců, kteří pracují na rozvoji a podpoře svého regionu a vyrábí kvalitní české produkty.
Děkuji Asociaci českého tradičního obchodu AČTO za podporu a spolupráci na kuchařce "Vaříme s Vendy!". Velice si vážím toho, že AČTO podporuje české domácí výrobce, regionální produkty u nás v České republice.

Děkuji Rádiu Česká Kanada za podporu a spolupráci.

Kontakty

NAKLADATEL KUCHAŘKY

VENDY PRODUCTION s.r.o.
Za Rybníčkem 481, Strančice, 251 63
IČ: 04971647
DIČ: CZ04971647

 

Bankovní spojení: 4222987339/0800 Česká spořitelna

KUCHAŘKA, AUTORKA KNIHY A BLOGU

Vendula Špetlíková